Macro Glass
Makro Glass strona główna » PANELE do kuchni. Lacobel


  Panel szklany z grafiką to interesująca i nowoczesna alternatywa dla glazury do kuchni, łazienki, a także do salonu. Składa się on zazwyczaj z dwu tafli szkła grubości 4 mm (czasami dla wzmocnienia zahartowanych), pomiędzy którymi umieszczamy wydruk. Można zamiast wydrukowanego obrazu umieścić wewnątrz tapetę lub inny płaski materiał lub fornir. Ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia. W naszym biurze na Ochocie przy ul. Instalatorów 9 udostępniamy do obejrzenia próbki laminowanego szkła z grafiką. Zapraszamy w godzinach pracy, doradzimy w sprawach technicznych.

Jak znaleźc odpowiednią grafikę na panel do kuchni, łazienki lub salonu:

1. Wybierz gotowy wzór lub wejdź na stronę aby kupić z kolekcji  fotolia.pl  
2. Wyszukaj interesujący Cię obraz - rozdzielczośc w poziomie ok 7500 (XXL), panoramiczny
3. Skontaktuj się z nami podając numer wybranego obrazu
4. Potwierdzimy jeśli obraz bedzie nadawał się do zalaminowania w interesującym Cię rozmiarze szyby
5. Wycenimy wykonanie Twojego panela z wybraną grafiką
6. Złóż zamówienie po ustaleniu szczegółów 


Kuchnia z grafiką "liście brzozy"

Panel szklany do kuchni     

Kuchnia ożywiona panelami z motywem zieleni liści brzozy.

Kuchnia z panelami szklanymi imitujacymi kamienne bloczki.

      Panel szklany z grafika kamienie

Wydruk wewnątrz szklanego panela może imitować materiał o różnych fakturach; drewno, kamienie, liście. W tym przypadku przestrzeń pomiedzy blatem a szafkami wygląda jakby wyłozona była kamiennymi bloczkami. Szkło jest jednak zdecydowanie łatwiejsze w utrzymaniu.


Kuchnia z grafiką "Zioła"


        Grafika w szkle laminowana

Zdjęcia panela "zioła" pod szafkami kuchennymi. Wykonanie i montaż - Makro Glass.


Kuchnia z panelami "Tulipany"

      Kuchnia z grafiką panel szklany

 
                        
Przykład wykonanego i zamontowanego przez Naszą Firmę  panela szklanego z grafiką wewnątrz. Obraz z banku zdjęc fotolia.pl wskazany przez klienta.


Kuchnia z czarnymi panelami "Limonki".

produkcja paneli szklanych do kuchni       
panele 'prosto z pieca'                    widok po montażu paneli w kuchni


Bariera ze szkła laminowanego giętego zamontowana na barze w Sejmie RP. Na barze zamontowane są słupki ze stali nierdzewnej, do nich przez rotule dokręcone szyby oparte na blacie. Szkło 2 X 4 mm optiwhite, hartowane i laminowane folia matową.

      Szklane drzwi z grafiką "Maska"

                drzwi szklane z laminowaną grafiką

Laminowanie grafiki pomiędzy tafle szkła umozliwia wykonanie drzwi szklanych (hartowanych). Powyższe zdjęcia przedstawiają drzwi całoszklane  do garderoby - przedpokój mieszkania - wykonane i zamontowane przez Naszą Firmę.

Przykład kuchni przed i po montażu szklanego panela.

                 
                  
Kuchnia przed montażem grafiki.      Ta sama kuchnia z szybą laminowaną

Podświetlany ledami panel pod barem.

           
  panel "prosto z pieca"         w trakcie montażu                 po zamontowaniu

Szklane panele mogą byc użyte do różnego rodzaju podświetleń. W przykładzie powyżej, wykonany z dwóch tafli hartowanego szkła, zamocowany na punktowe płaskie wkręty ze stali nierdzewnej.

Panele przygotowane do montażu, różne zlecenia.

     

Laminowanie nietypowe - kubiki laminowane ze szkła 3X15mm, wewnątrz zdjęcia z wizyty Jana Pawała II w Płocku. Szkło laminowane przez Naszą Firmę znajdują się na Placu Celebry Papieskiej w Płocku i stanowią niewątpliwą atrakcję miasta.

            

         

Przykłady laminowanych próbek. Możemy zalaminować większośc płaskich materiałów, od tapet, materiałów tkanych do zdjęć własnych jak rónież wybranych z baz zdjęć.

                         

Szkło lacobel to szkło lakierowane fabrycznie. Istnieje standardowa paleta barw tego szkła. Ma ono zastosowanie do obkładania ścian, tam gdzie nie ma otworów pod kontakty i szkło nie jest narażone na wysoką temperaturę. (kolory szkła na zdjęciach moga się różnić od faktycznych ze względu na różnice w wyświetlaniu monitorów).

            lacobel próbki

Alternatywą dla szkła lacobel jest szkło hartowane (odporne na wysoką temperaturę) i lakierowane w/g bogatej palety kolorów NCS.

    paleta RAL i NCS   

Proces przygotowania do laminowania ręcznie malowanego jedwabiu pomiędzy tafle szkła z przeznaczeniem do szklenia świetlika.

     

Laminujemy szkło własne a także powierzone. Nasz park maszynowy obejmuje piec do laminacji próżniowej, składający się z 5 szuflad o rozmiarze 1700 X 3000 każda mogących pracowac jednocześnie.

 

Posiadamy w ofercie folie Eva:  bezbarwną, matową, czarną, białą a także 6 kolorów transparentnych :  żółty, pomarańczowy, różowy, fioletowy, czerwony oraz niebieski. Na zamówienie inne kolory w tym nietransparentne.

     

(z lewej)   Materiał pomiedzy dwiema szybami laminowany folią transparentną.

(po prawej)    Tapeta pomiędzy dwiema taflami szkła tworzy panel szklany do zamontowania na ścianę. Szklane panele do kuchni składają się zwykle z dwóch szyb gr. 4 mm, zdjęcie znajduje się wewnątrz. 

  bezpośredni kontakt:   gg 41267068  
2008 © Makro Glass
Projekt i opracowanie: MediaConsulting.pl